"Kariéra" na webu nově nabídky volných pracovních pozic na Komoře

Publikováno 17.07.2018

Kancelář Komory daňových poradců sídlící v Brně přijme právníka.
Požadavky na uchazeče
- ukončené magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru práva
- vhodné i pro absolventy
- znalost principů správního práva a správního řízení výhodou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativnost
- znalost světového jazyka ( AJ, NJ)
- bezúhonnost

Nabízíme
- atraktivní práci v dynamickém kolektivu
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravenky, telefon, ad.)
- možnost dalšího vzdělávání
- pružnou pracovní dobu
- nástup možný ihned

Hlavní náplň práce
- podpora Disciplinární komise KDP a disciplinárního řízení
- správní řízení
- ve spolupráci s kolegy z právního oddělení vyřizování dalších právních záležitostí a administrativy (regulace profese, AML problematika, GDPR…)

Své nabídky se životopisem můžete zasílat na email:  kdp@kdpcr.cz

Komora daňových poradců ČR je samosprávnou profesní organizací zřízenou zákonem č. 523/1992 Sb., o daňovém poradenství a Komoře daňových poradců ČR. Sídlem Komory je Brno, Kozí 4.